20. března 2011
František Avrat

Dr.Rajan Sankaran - Sankaranovo schéma


Edice 2007


Koncem roku 2010 bylo vydáno v českém jazyce další dílo světového homeopata Dr. Rajana Sankarana pod názvem Sankaranovo schéma (edice 2007).
Tato publikace je příspěvkem autora pro předepisování léků na vitální pocity pacienta. Shrnuje v ní v tabulkové podobě různé základní koncepty a informace, ke kterým dospěl během své dlouholeté praxe. První zpracování Sankaranova schéma bylo vydáno v roce 2005. Postupně však autor tato témata dále rozvíjel a zpřesňoval. Tak došlo k v roce 2007 k vydání druhé verze – edice 2007.
Autor se zabývá vlastnostmi jednotlivých říši a rozdíly mezi nimi. Je zde zpracováno členění miasmat, jejich rozlišení a přiřazení některých léků pod jednotlivá miasmata. Dále vysvětluje rozdíl mezi pocitem a miasmatem. Učí nás z jeho pohledu chápat periodickou tabulku prvků a vede nás k pochopení jednotlivých stádií a jednotlivých period. Není opomenuta ani živočišná říše s pocity jednotlivých podtříd živočichů – savci, hmyz, pavouci, plazi, ptáci a měkkýši. Závěrem nás vede jednotlivými kroky při odebírání případu a postupem při dotazování k nalezení vitálního pocitu.
Tisk knihy je barevný a oproti anglickému originálu vychází jako vázaná. Knihu je možno objednat na dobírku. Cena je 600,-- Kč plus dobírka. Objednávky zasílejte na adresu: nova.dimenze@email.cz , nebo si ji můžete zakoupit po předchozí dohodě u prodejců: Praha – paní Jůzová Lída – telefon 777 282 531 ; Morava – Avrat František - telefon 605 001 592 ; Levoča – MUDr. Petroci Vladimír telefon +421 905 501 798Dr. Rajan Sankaranzobrazit všechny články tohoto autora