12. září 2006
Kateřina Lucká MUDr.

Homeopatická knihovna
Milí čtenáři homeopatické literatury,

po několika letech fungování homeopatické knihovny se ukázalo účelné upravit podmínky jejího provozu, aby svěřené 'poklady' byly pro zájemce o homeopatii přístupnější. Knihovna nadále spolupracuje s Českou lékařskou homeopatickou společností, která poskytla některé knihy a materiály, které jsou k dispozici. Stejně tak bych touto cestou chtěla poděkovat i několika dalším příznivcům projektu, kteří přispěli tak, že Knihovně darovali nebo zapůjčili svoje knihy.

Knihovna změnila i svoje působiště. Nyní se nachází přímo v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí (Opletalova 8). Po telefonické nebo mailové domluvě lze přijít kdykoliv v pracovní dny od 8.30 do 17.00 a do knih nahlédnout. Knihy není možné zapůjčit domů, ale lze z nich studovat v prostorách kliniky. Velká část materiálů je k dispozici i v elektronické podobě, čímž se otvírají možnosti i pro domácí studium.

Ráda bych pozvala do Knihovny i nečleny ČLHS a podpořila tím vzájemnou komunikaci mezi nejrůznějšími homeopatickými proudy v naší zemi.

Přeji všem s homeopatií spřízněným duším chuť do studia, čistou hlavu a slunce v duši.


Seznam khih naleznete v sekci knihovny na tomto serveru


MUDr. Kateřina Lucká
TCM Clinic
Opletalova 8
11000 Praha 1
Tel. 00420603886474
00420224232107 (recepce)
Mail:svestka@iol.cz
Skype: katerinalucka
zobrazit všechny články tohoto autora