logo.gif

Registrace
uživatelské jméno
budete používat pro přihlašování do systému, spolu s heslem
pište bez diakritiky
jméno
příjmení
jméno a příjmení pište s diakritikou
titul
heslo
ověření hesla
e-mail:
e-mail musí být reálný, přijde vám na něj autorizační kód pro první přihlášení
český lidový název rostliny puls
(osm malých písmen)
hlavní (rostlinný) lék sykotického miasmatu
(pět malých písmen, čtvrté písmeno j)
Krom titulu muste ve vyplnit

Podmínky

Tento publikační server je určen homeopatům a lidem, kteří se homeopatií aktivně zabývají. Má sloužit vyměňování poznatků, profesní komunikaci, zveřejňování vzdělávacích akcí a podobně.

Publikování není určeno laikům kteří hledají lékařskou pomoc. Mohou ale samozřejmě číst zveřejněné články a najít si kontakty na homeopaty uvedené v seznamech, případně využít seznamů s odkazy.

Po registraci budete potřebovat autorizační kód pro první přihlášení do systému, který obdržíte na výše uvedený e-mail po správném vyplnění odpovědí (pište jen malými písmeny).

Tento systém registrace by měl zamezit tomu aby se server zanášel odpadem, protože registrovaní uživatelé mají značná privilegia, mohou přidávat do všech rubrik nové záznamy, odkazy atd. Správce serveru si vyhrazuje právo odstraňovat nevhodné texty nebo texty uvedené v nesprávném oddělení.

Váš e-mail je potřeba pro zaslání autorizačního kódu a nebude nikde zveřejněn

Pokud budete chtít na sebe zveřejnit kontakt, zobrazí se jméno, které uvedete v tomto registračním formuláři a dále informace, které po přihlášení můžete zadat pokud kliknete na nastavení. Registrace se smyšlenými jmény budou mazány.

Pokud někdo bude publikovat texty, které na tento server nepatří, budou všechny jeho texty vymazány a již se nebude moci znovu zaregistrovat se svým e-mailem.

Každý registrovaný uživatel plně zodpovídá za jím zveřejněné texty a za případné porušování autorského či jiných zákonů.

souhlasím