přihlásit (s)registrovat konference
  v     v  
  Články  Aktuality  Seznamy  Knihovny 
4. června 2006
Vilcakul

Kurdlipid
Kurdlipid - nový levný homeopatický prostředek na léčbu obezity, vyrobený na přírodní bázi, bez vedlejších účinků. Jeho účinek je zaměřen na úpravu látkové výměny tuků, snížení hladiny cholesterolu v krvi, reguluje funkci jater a žlučníku. Jedná se homeopatický přípravek ruské homeopatické společnosti OLLO, je připraven z tuku mazové žlázy kurdské ovce, kterou má při ocasu.

Kurdlipid snižuje chuť k jídlu i váhu, normalizuje látkovou výměnu tuků. Je bezpečný, protože jako ostatní homeopatické prostředky neosahuje žádné alergické a ani toxické látky. Této přípravek byl vyroben dle homeopatického principu podobnosti, velké dózy tuku kurdské ovce způsobovaly nadváhu a zvýšení hladiny cholesterolu v krvi, tím malé dózy tuku kurdské ovce naopak snižovaly váhu. Tento efekt byl vypozorován v kazachstánské lidové medicíně.

Reálná efektivnost Kurdlipidu se udává na 50%, jeho charakteristikou je dostatečně rychlý efekt, bylo pozorováno snížení chuti a úbytek hmotnosti 5-7 kilogramů po dvou až třech týdnech užívání preparátu. Vyšší efektivnost Kurdlipidu byla pozorovaná u lidí s větší nadváhou (10-20kg), menší efekt je vidět u lidí s nadváhou do 5 kil. Užívá se 1-3x denně 1-3 granule podle návodu, nebo podle instrukci homeopata. Po šesti dnech užívání preparátu se doporučuje přestávka jeden den, maximální délka kůry je 3O dní. Delší kůry se mohou provádět jen pod dohledem homeopatického lékaře a při dodržení všech doporučení.

Vyrábí se v potenci C 6, C 30 a C 200, ve formě granul.

Na webstránce firmy OLLO jsou popsány postupy i případy užívání tohoto homeopatického prostředku. Má osobní zkušenost s tímto lékem byla zaměřená na snížení hmotnosti a přes ruské diplomaty se nám podařilo sehnat tento lék. Po prvním užití jsme pociťovali zvýšení apetitu, možná kdybychom to užívali dál, došlo by ke snížení chuti. Při užívání Kurdlipidu byl zjištěn zajímavý efekt, byl podán pacientovi s cukrovkou na snížení obezity. K vedlejšímu efektu léčby patřilo snížení hladiny cukru, kterého pak bylo cíleně dosahováno u více pacientů s cukrovkou. Tím bych doporučoval Kurdlipid pro pacienty trpící cukrovkou, aby předešly komplikacím zdravotního stavu upravením hladiny cukru v krvi. Stojí za vyzkoušení!

Link na Centrum klasické homeopatie"OLLO" : http://ollo.norna.ru

zdroj: vilcakul.extra.hu

zobrazit všechny články tohoto autora
logo.gif
titulní strana

publikační server
Homeopatie.
Ivories.CZ
přeji si zasílat
na můj e-mail:

autoři
měsíc
slunce
východ:07:10
západ:17:17
(50E 15N)
kontakt

vaclav.hrabak

volny.cz