přihlásit (s)registrovat konference
  v     v  
  Články  Aktuality  Seznamy  Knihovny 
1. srpna 2006
Peter Chappell

Léčivé zvuky z HealingDownloads


léčivé mp3 např. na ptačí chřipku


Léčivé zvuky z internetu

léčivé mp3 např. na ptačí chřipku

předmluva

Známý homeopat Peter Chappell vytvořil zvuky (podobnou metodou jako homeopatické léky PC), které si každý může stáhnout z internetu ve formátu mp3 ze stránek www.healingdownloads.com

Pro všechny je umožněno stáhnout mp3 pro ptačí chřipku, běžnou chřipku a několik dalších chorob. Praktikující homeopaté mohou požádat o přístupové heslo v odkazu login, a potom budou mít přístup k více než sto mp3 nejen na infekční choroby (syfilis, chřipka, AIDS,... ) ale i na traumata (šok, mučení,...), poruchy chování (autismus, anorexie, alkoholismus,...), syndromy (akné, ekzémy, cukrovka,...)...

Následující text je překlad z angličtiny textů publikovaných na webových stránkách www.healingdownloads.com

Václav Hrabák
................

Vítejte
(Welcome)

Na tomto webu (www.healingdownloads.com) naleznete revoluci v léčbě. Metoda je nová a nic podobného dosud neexistovalo.

Tento způsob léčby, nazývaný rezonanční terapií (Resonance Therapy) byl vytvořen Peterem Chappellem po dlouhém hledání efektivní léčby epidemických chorob v masovém měřítku. Dosáhl výsledku v roce 2001 s AIDS a později s malárií použitím jím vytvořených homeopatických léků (viz www.vitalremedies.com) a toto je jeho dalším krokem. Je to velký skok v léčbě a také je velmi jednoduché to používat.

Z tohoto webu můžete stáhnout krátké kousky hudby, které vám přinesou neobvyklou léčbu specifických chorob/syndromů. Každá stažená mp3 zní jako kousek hudby, kolem patnácti sekund, ve které je zakódována speciální léčivá entita související se specifickým léčebným principem. Jak to působí, je vysvětleno dále. Není to zvuk, co léčí.

Většina tohoto webu je skryta a je přístupná pouze praktikujícím holistickým léčitelům. Pokud si napíšete o kód, můžete se přihlásit (log in) a budete mít přístup všude, včetně velkého rozsahu léčivých downloadů.

Léčba zvukem je známa již ze starověku. Googl vám najde mnoho odkazů. Tyto downloady ale nejsou léčba zvukem. Rozdíl je v tom, že léčebným činitelem není přímo zvuk sám o sobě ale léčebná informace specifická pro určitou chorobu je zakódována do zvuku. Toto je nové, jak věřím. Zvuk je pouze to co člověk pozná, když poslouchá.

Můžete používat tyto léčivé zvuky podle uvedeného průvodce který je zde k dispozici. Pokud vám tato myšlenka připadá podivná, nechte se ujistit, že je efektivní a že návod je vhodné prostudovat a brát ho vážně. Tyto léčivé downloady nejsou na hraní.

Toto léčení může být doplňováno jinou léčbou ale bude fungovat lépe, pokud tyto jiné léčby budou v souladu s životem posilující léčbou.

Dobré čerstvé potraviny a voda jsou rovněž nápomocné. Přírodní jídlo náležící k přirozeným ročním obdobím a čerstvá nekontaminovaná voda je ideální.


Průvodce léčením infekčních chorob
(Healing Guidelines for Infectious Diseases)

při horečce

Při akutní chorobě s horečkou, jako je chřipka či malárie, poslouchejte každých 15 minut. Když se stav zlepší, zvyšte interval mezi poslechy na hodinu a ukončete několik hodin po tom, co symptomy odezní.

NEPOTLAČUJTE horečku 40°C a nižší pomocí léků či jiných prostředků, ponechte ji působit. Znamená to, že imunitní systém funguje správně. Chladící koupel či potírání pokožky vlhkou houbou redukuje horkost velmi rychle. Toto je velmi důležité pochopit a praktikovat.

Ochrana proti epidemiím

Pro svoji ochranu proti epidemickým chorobám poslouchejte denně, pokud je nemoc blízko vás, například v kanceláři, nebo je sezóna malárie a nebo je epidemie ve světě, jako větší chřipková epidemie. Poslouchejte po hodině, pokud je choroba vysoce infekční a je v domě, například chřipka. Poslouchejte každých 15 minut okamžitě, pokud se u vás objeví symptomy, pokud by nemoc mohla být prudká či smrtelná. V případě pandemie a smrtící chřipky můžete poslouchat proti šokovému traumatu stejně dobře jako proti panice. To může zastavit infekci, (nebo ji nezaznamenáte), nebo redukovat její dopad.

Ptačí chřipka

Ptačí chřipka je největší hrozba civilizace v současnosti. Je jisté, co se stane. Je velmi smrtící, zabíjí kolem 50%. Nemáme skutečnou představu kdy přesně udeří či jak hrozné to může být. Je nutné se připravit. Například vhodné obličejové masky, zásoby trvanlivých potravin či plán pro možné eventuality. Nemůžete čekat, až se to stane. Tento download je moje nabídka. Skutečná hrozba ptačí chřipky není z jedení nakažených ptáků ale z možnosti, že se začne šířit vzduchem a tedy nepoužívejte download, pokud budou kolem nakažení ptáci, počkejte dokud ptačí chřipka nebude přenosná z člověka na člověka.

Pro další informace o ptačí chřipce:
dopis o ptačí chřipce - http://www.vitalremedies.com/docs/Avian_Influenza_Letter.doc
studie o ptačí chřipce - http://www.vitalremedies.com/docs/Avian_Influenza_Home_Survival_Kit.doc

Trauma downloady

Tyto downloady jsou obvykle velmi rychle působící i po jednom poslechu. Například trauma z genocidy může zmizet přes noc již po několika posleších. Ale pokud trauma zapříčiní symptomy jako třeba anginu, potom je potřeba poslouchat déle.

Vyvarování se opětovné nákazy

U některých chorob, jako je AIDS, kapavka, tuberkulosa, syfylis atd. je důležité se znovu neinfikovat. Je nutná změna ve zvyklostech.

Ostatní léčba

Léčivé byliny podporující imunitu, vitamíny a minerály atd. mohou být užívány současně. Avšak je moudré začínat v daném čase pouze s jednou léčbou abychom věděli co se děje.

Léčebný návod pro Trauma downloady

Tyto downloady jsou obvykle velmi rychle působící i po jednom poslechu. Například trauma z genocidy může zmizet přes noc již po několika posleších. Ale pokud trauma zapříčiní symptomy jako třeba anginu, potom je potřeba poslouchat déle. Pokud jednou lék na trauma začne působit, problém by měl být trvale vyřešen. Napsal jsem knihu o léčbě traumat ale zatím není vytištěna. Za několik měsíců bude doufám volba ke stažení.

Jak poslouchat

Poslouchejte pozorně a uvolněně celý kus včetně ticha na začátku. Zvuk není léčba a pokud je špatné kvality, nemějte obavy, pozorný poslech ve vás nastartuje léčbu. Zvuk není léčba.

Dvě a více infekčních chorob současně

Pokud máte současně dvě choroby ve stejný čas, například AIDS a malárii, což je velmi běžné, poslouchejte obojí ale trochu v jiný čas, dokonce i jeden zvuk po druhém je v pořádku.

Volba správného downloadu

Názor, že jeden lék působí všude stejně je pohodlí farmaceutů ale není realitou. Potřebujete zvolit léčebný download v závislosti na pohlaví, roční době a kontinentu kde žijete. Bude to sice fungovat i když to nezvolíte ale bude to efektivnější, pokud tak učiníte. Pokud budete pouštět downloady skupině, zvolte jednoduché věci jako je místo a roční doba.

Roční doby

Pokud je v dané době zřejmá roční doba, pak volba sezóní chřipky má vliv na léčbu. Je běžná praxe v akupunktuře, že při léčbě zohledňuje roční dobu a vztahuje roční období k léčenému problému. Většina lidí trpí sezónímy nemocemi, například nachlazením a chřipka je také sezóní, pokud o tom přemýšlíme. Pouze zaškrtněte čtvereček se sezónou, která právě je a zaktualizujte download se sezóní změnou.

Místo (lokace)

Místo kde žijete má vliv na to, jak léčba funguje a tak jsem to zakomponoval do léčby. Místo nemá nic společného s rodištěm či rodiči, souvisí s tím, kde žijete v současnosti. Místo souvisí se zemskou energií a to má vliv na léčebný tok v každém místě. Názor, že jeden lék působí všude stejně je pohodlí farmaceutů ale není realitou.

Oblasti

Evropa - včetně zemí mezi Bosporem a Ruskem až k Bolshov a Uralu a ke Středozemnímu a Černému moři.

Afrika - včetně středního východu a arabských zemí regionu kolem Perského zálivu, včetně Iráku a Turecka

Asie - včetně Číny, Indie, Pakistánu, Iránu, Mongolska, východního Ruska, jihovýchodní Asie, Austrálie, Japonska, vyjma zemí kolem Perského zálivu a Evropy viz výše.

Amerika - Severní a Jižní Amerika dohromady s Grónskem a Islandem

Čas k poslechu

Čas kdy je nejlepší nahrávku poslouchat je závislý na syndromu, který chceme léčit, to je indikováno. Není to zcela nezbytné ale je vyzkoušeno, že to má pozitivní vliv. Je tomu tak proto, že organismus má optimální léčebné časy, jak je známo některým holistickým terapiím. (V zemích, kde hodiny začínají jindy než ve 12 o půlnoci, adekvátně přidejte čas).
Čas pro poslech zohledňujte POUZE při aplikaci jedenkrát za den. Při akutní chorobě postupujte jak bylo uvedeno výše.

Ochrana počítače proti virům

Ochrana proti počítačovým virům může blokovat download, protože nemůže zkontrolovat hudbu proti virům. Pokud toto zakážete, můžete stahovat.

Kopírování

Můžete kopírovat tyto léčebné downloady na jakékoliv jiné médium a bude stále fungovat, na kazetu, osobní Ipod, mobil atp. Samozřejmě můžete to dělat tak lehce, jak to jen lze.

Co se děje, když to poslouchají jiní lidé?

Tato terapie působí na principu rezonance, takže když jíní poslouchají download a nemají-li stejné problémy, nebude to pro ně mít žádný efekt. Ale raději poslouchejte o samotě.

Stahování
(Download)

vypněte zvuk na vašem počítači když zvuk stahujete a neposlouchejte ho, dokud nejste plně připraveni a ve správný čas!

choroba (čas poslechu)
herpes typ 1 a 2 (poledne)
influenza - chřipka (když jdete spát)
influenza-Bird - ptačí chřipka (-)

syndromy
Human papiloma virus (bradavice)
pásový opar
prořezávání zubů

trauma
genocida a válečné trauma
fyzické zraněníDůkaz

Jistě byste se rádi zeptali, jaký je důkaz, že tyto downloady fungují?
Výzkum je obtížný ale uvádím zde klinické případy
- viděl jsem uspěšně léčenou malárii tímto způsobem během hodiny, download byl hrán stokrát non-stop a akutní attack se zastavil během hodiny
- viděl jsem léčit AIDS touto metodou a člověku těžce nemocnému, slabému a těžce chodícímu se vrátila síla i váha během 17ti dní, po denním poslouchání léčebného downloadu.


Peter Chappell

zdroj: Copyright (c) 2006 HealingDownloads.com.
Všechna práva vyhrazena
překlad Václav Hrabák (c) 2006


zobrazit všechny články tohoto autora
logo.gif
titulní strana

publikační server
Homeopatie.
Ivories.CZ
přeji si zasílat
na můj e-mail:

autoři
měsíc
slunce
východ:07:51
západ:16:31
(50E 15N)
kontakt

vaclav.hrabak

volny.cz