přihlásit (s)registrovat konference
  v     v  
  Články  Aktuality  Seznamy  Knihovny 
25. května 2006
Václav Hrabák Ing.

O publikačním serveru Homeopatie.Ivories.CZ


slovo úvodem


Tento publikační server by měl sloužit k výměně informací a poznatků mezi lidmi, kteří se zabývají homeopatií (praktikujícími homeopaty, studenty homeopatie,... ). Každý zde může zveřejnit své texty, články, případy, zajímavé odkazy, novinky atd. K většině záznamů lze také přidat vlastní komentáře (například k odkazu na lékárnu lze připsat vlastní zkušenost s nákupem léků)

Registrace je trochu komplikovanější než u běžných konferencí ale je to proto, aby zveřejněné informace měli jistou váhu a nebyly publikovány reklamy apodobně - zveřejněné informace nikdo nekontroluje.

Obsah článku může být jakýkoliv pokud se alespoň částečně týká homeopatie. (např. že někomu roste na skalce pěkný koniklec) a může to být text dlouhý deset řádků nebo tisíc. Pokud někdo bude pořádat přednášku kterou zapíše do aktualit, může třeba ještě přidat článek o tom, o čem přednáška bude, nebo pokud měl někdo zajímavý zážitek o který by se chtěl podělit, nebo někdo určí genus epidemicus nějaké probíhající epidemie atd.

Vyjma článků, které může autor editovat či smazat a aktualit, které může autor smazat jsou ostatní příspěvky (konference, odkazy, lékárny, literatura) needitovatelné a nesmazatelné (při vkládání proto raději vše zkontrolujte). Když již někdo něco přidá do těchto kategorií, mělo by to tam již zůstat. Pokud ale budete chtít něco upravit, napište e-mail.

Pokud by někdo chtěl publikovat překlad nějakého zahraničního textu (a bude to mít povoleno od autora) napište, neboť musím přidat daného autora do databáze aby byl článek správně přiřazen k němu. Také napište, pokud budete chtít přidat nějakou kategorii pro vyhledávání, případně i jiné připomínky.zobrazit všechny články tohoto autora
logo.gif
titulní strana

publikační server
Homeopatie.
Ivories.CZ
přeji si zasílat
na můj e-mail:

autoři
měsíc
slunce
východ:05:23
západ:18:40
(50E 15N)
kontakt

vaclav.hrabak

volny.cz