přihlásit (s)registrovat konference
  v     v  
  Články  Aktuality  Seznamy  Knihovny 
4. května 2012
Václav Hrabák Ing.

Benefiční večer - Calcutta Slum Project - 8. června 2012


mléko a homeopatická péče pro děti z chudinských čtvrtí


Gala večer je určen ke získání prostředků pro Bengal Allen Medical Institute - registrovanou charitu uznávanou Indickou vládou, která zajišťuje program na pomoc dětem z chudinských čtvrtí Kalkaty (Indie) děti dostávají mléko a poskytují bezplatnou lékařskou péči na 5 homeopatických klinikách.

Tato akce se koná pod záštitou Indické ambasády.

Datum a místo konání: 8. června 2012 večer, Žofín Garden, Slovanský Ostrov, Praha 1

Zvaní jsou lidé z expat komunity v Praze, zástupce obchodních společností, homeopaté a lékaři

Celý večer je plánovaný v gala atmosféře s indickým nádechem.

Gala večeře je zajištěna díky Zátiší Group, víno dodává Club del Vino - dodavatel vín z Jižní Ameriky, Nového světa a Španělska, hledáme ještě partnera, na dodání nealkoholických nápojů a piva.

Doprovodný program:
• profesionální tanečnice indického tance Kathak - Ivana a Anežka Hessova, vystoupení dívčí skupiny
• Bollywood tanec - Om Sajwel Sasidharan • představeni dětského sboru Kids Republic • živá kapela • večerem bude provázet....(TBC)

Tato benefiční akce má za cíl získat finanční prostředky následujícím způsobem- část vstupenek, které si účastníci koupí jde na charitu, na místě bude probíhat dražba - Indických interiorových kousků, fotografií z Indie, umění dětí přímo z Kalkaty a dalších, tombola o atraktivní ceny.Výtěžek z prodeje vysoce kvalitního indického zboží - pashmina, hedvábí, knihy o Indii, šperky jde také na charitu.

Pro rezervaci a nákup Vaší vstupenky nás prosím kontaktujte na email charity@forindiawithlove.cz nebo volejte +420 602 608 125. Příjemný pateční letní večer můžete strávit ve společnosti svých přátel u jednoho stolu. Je možné si rezervovat stůl pro 10 osob. Více informací o akci i charitě najdete na www.forindiawithlove.cz.

-------------------------------

Calcutta Slum Project

Bengal Allen Medical Institute,

registrovaná charita reg. no. 147120359 pod Indickou vládou

Charita poskytuje mléko pro děti z chudinských čvtrtí Kalkaty a zdarma lékařskou péči formou homeopatické léčby. Tento projekt funguje od roku 1986 a je spolehlivým zdojem péče o zdraví pro lidi, kteří:
• žijí v malých přístřešcích bez přístupu k čisté vodě • maji maximálně jedno velmi jednoduché jídlo denně
• utekli do Kalkaty do bezpečí před anti-Hinduistickými nájezdy v Bangladeši

Dr. Subrata Kumar Banerjea je ředitelem této charity a jeho bratr Joy řídí činnost charity na místě.
Tento projekt funguje na 5 místech v Kalkatě - v klinikách kam pacienti mohou přijít v den, kdy je na místě homeopatický lékař. Mléko pro děti z dané lokality se rozdává přímo na místě kliniky, kde děti mléko rovnou vypijí. Bengal Allen Medical Institute také vysílá mobilní van, ze kterého doktor ordinuje, do různých oblastí podle potřeby.

Kalkata je místo, které přijme všechny... má 40% populace žijící v drsných a až extrémně chudých životních podmínkách. Sezónní změny přinášejí problémy těm, kteří žijí jen z ubohých prostředků. Monsoonové deště zaplaví malé domovy a znemožňují rodinám vaření, rošiřují choroby z nečisté vody. V létě teploty dosahují 40 stupňů a způsobují úpal a úžeh a kontaminaci jídla. Zimy zase přináší epidemie chřipek a zápalů plic.

Zdravotní péče, která je poskytována tímto programem je velmi významná po vývoj těchto dětí. Často je mléko pro ně jediným zdrojem kompletních živin potřebný pro zdravý růst. Už po 6 měsících od začátku tohoto projektu děti trpěli méně poruchami vývoje kostí, podvýživy a mohly se správně vyvíjet.

Váš příspěvěk může hodně změnit - už za 150 Kč měsíčně already můžeme přidat další dítě do mléčného programu.

Potřebujeme Vaši podporu, abychom udrželi mobilní kliniku na cestách. 600Kč zaplatí jeden den služby homeopatického lékaře, který poskytne péči okolo padesáti pacientům za den.

Organiser: Jana Štumpová Konicarová, janask@me.com, tel 602 608 125
http://www.forindiawithlove.cz

zobrazit všechny články tohoto autora
logo.gif
titulní strana

publikační server
Homeopatie.
Ivories.CZ
přeji si zasílat
na můj e-mail:

autoři
měsíc
slunce
východ:06:33
západ:16:55
(50E 15N)
kontakt

vaclav.hrabak

volny.cz