přihlásit (s)registrovat konference
  v     v  
  Články  Aktuality  Seznamy  Knihovny 
7. ledna 2007
Eliška Grazová

Případ: Magie?
Případ: Magie ?

Byla jsem oslovena rodiči žijící a pracující tohoto času v zahraničí, a požádána o léčbu jejich dcery. Nezáleží na tom co uvedu, jaké má toto dítě potíže ale k jakému závěru její rodiče došli. Odebrala jsem případ po e-mailu, nepospíchala jsem s určením léku, stále mi chyběla jakoby ústřední nit případu. Po deseti dnech dopisování a rozebírání případu jsem určila lék, dávkování a dodala další vhodné informace.

Celý problém daného dítěte je, že nebylo chtěné, matka se dlouho nemohla smířit s tím, že se musí na čas vzdát svých ambicí, své práce. Byla zaskočena těhotenstvím. Nastalo sice po čase určité smíření ale nebylo zde od počátku to krásné očekávání. Byl mi doručen honorář o kterém věděli, že v případě léčby beru a nic.

Neozývám se běžně svým klientům a neptám se, jak léčba probíhá. Naopak jsem zasypávána e-meily o tom, jak léčba probíhá, zda je vše tak, jak má být, jak pokračovat v léčbě a kdy už si mohou vzít další dávku. Udělala jsem výjimku, poděkovala jsem za zaslaný honorář a zeptala se na stav dcerky. Byla jsem zcela zaskočená odpovědí. Lék dcerce nedali. Řeší filosofickou otázku, zda není homeopatie bílá magie a v současné době hledají na toto téma odpověď. Jako věřící lidé, s jakoukoliv magií nesouhlasí. Odepsala jsem jim chápavě a nechala je hledat odpověď. V žádném případě nikoho nepřesvědčuji o správnosti homeopatie, na tu musí přijít každý sám.

Eliška Grazová
zobrazit všechny články tohoto autora
logo.gif
titulní strana

publikační server
Homeopatie.
Ivories.CZ
přeji si zasílat
na můj e-mail:

autoři
měsíc
slunce
východ:07:51
západ:16:31
(50E 15N)
kontakt

vaclav.hrabak

volny.cz